Ford Store Laakkonen Turku - Autoliikkeet | Autotalli.com
Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Ford Store Laakkonen Turku

Ford Store Laakkonen Turku
www.laakkonen.fi
Nikkarinkatu 1
21280 Raisio
Puh. 0102147800
Fax. 0102147880
Merkkiedustukset

Myyjät

Yritysmyyntipäällikkö
Alakiikonen Pekka
Yritysmyyntipäällikkö
Uusien autojen myyjä
0400 425 525
pekka.alakiikonen@laakkonen.fi

Hilakari Harri
Vaihtoautomyyjä
0400 951 465
010 214 7814
harri.hilakari@laakkonen.fi
Aluemyyntipäällikkö / vaihtoautot
Kanerva Kalle
Aluemyyntipäällikkö / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
050 388 9977
010 214 7806
kalle.kanerva@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford, hyötyajoneuvot
Kangasmäki Nino
Automyyjä / Ford, hyötyajoneuvot
Uusien autojen myyjä
050 313 5871
010 214 7804
nino.kangasmaki@laakkonen.fi

Karhu Henry
Vaihtoautomyyjä
045 246 7877
010 214 7817
henry.karhu@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford, hyötyajoneuvot
Korvenvalta Juha
Automyyjä / Ford, hyötyajoneuvot
Uusien autojen myyjä
050 463 6184
010 214 7808
juha.korvenvalta@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford, Mustang
Lindroos Jan
Automyyjä / Ford, Mustang
Uusien autojen myyjä
010 214 7800
jan.lindroos@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford, Mustang
Nummila Toni
Automyyjä / Ford, Mustang
Uusien autojen myyjä
050 388 9970
010 214 7816
toni.nummila@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Ford, Mustang
Riski Esa
Myyntipäällikkö / Ford, Mustang
Uusien autojen myyjä
050 388 9968
010 214 7802
esa.riski@laakkonen.fi

Tavela Joni
Vaihtoautomyyjä
050 441 3346
010 214 7815
joni.tavela@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford, Mustang
Wallenius Tomi
Automyyjä / Ford, Mustang
Uusien autojen myyjä
050 388 9969
010 214 7805
tomi.wallenius@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Ylinen Jesse
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
050 569 4491
010 214 7807
jesse.ylinen@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi