Kamux Helsinki Konala - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Kirjaudu sisään, jotta saat suosikkisi talteen. Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Kamux Helsinki Konala

Kamux Helsinki Konala
https://www.kamux.fi/stores/
kamux-helsinki-konala

Päiväläisentie 1-6
00390 Helsinki
ma-pe 10.00-18.00, la 10.00-15.00
Puh. 020 769 4289
info@kamux.fi
Lisätiedot
Kamux Helsinki Konala palvelee kaikissa auton vaihtoon, ostoon ja myyntiin liittyvissä asioissa. Bensiini- ja dieselautojen lisäksi Konalan Kamuxilta löytyy myös Suomen ensimmäinen ekologisiin autoihin keskittyvä Kamux Green, joka kokoaa saman katon alle suuren valikoiman hybridi-, sähkö- ja kaasuautoja. Käänny Kamux Konalan myyjien puoleen, jos olet kiinnostunut ekologisista autoista. Laajasta käytettyjen autojen valikoimastamme löydät varmasti juuri sinulle sopivan auton. Tervetuloa saamaan hyviä kokemuksia uudenlaista edullisempaa autokauppaa tekevästä autoliikkeestä!

Myyjät

Automyyjä
Kalliokoski Alvar
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
020 769 4289
alvar.kalliokoski@kamux.fi
Automyyjä
Kanerva Mikael
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
0207694289
0207694289
mikael.kanerva@kamux.fi
Automyyjä
Kantonen Oskari
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
0207694289
oskari.kantonen@kamux.fi
Automyyjä
Luukkanen Markus
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
0207694289
0207694289
markus.luukkanen@kamux.fi
Myymälävastaava
Mäkelä Toni
Myymälävastaava
Vaihtoautomyyjä
0207694289
0207694289
toni.makela@kamux.fi
Automyyjä
Peltola Niko
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
0207694289
niko.peltola@kamux.fi
Automyyjä
Valakari Juho
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
0207694289
0207694289
juho.valakari@kamux.fi
Myyntipäällikkö
Vuorma Hannes
Myyntipäällikkö
Vaihtoautomyyjä
0207694289
hannes.vuorma@kamux.fi
Sammio

Autotalli.com kuuluu Alma Ajo -palveluihin