Jyväskylän Autotarvike Sorastajantie - Autoliikkeet | Autotalli.com
Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Jyväskylän Autotarvike Sorastajantie

Jyväskylän Autotarvike Sorastajantie
www.jklautotarvike.fi
Sorastajantie 2
40320 JYVÄSKYLÄ
MA-PE klo 8:00-18:00 LA klo 11:00-15:00
Puh. 0207751560
info@jklautotarvike.fi
Merkkiedustukset
Lisätiedot
Jyväskylän Autotarvike Oy:n edustamat automerkit ovat Volkswagen, Audi, SEAT ja Hyundai. Olemme Suomen vanhin VW-jälleenmyyjä, ja meillä on kaksi autoliiketoimipaikkaa Jyväskylässä. Täyden palvelun Volkswagen- ja Audi-autotalo myynti- ja huoltopalveluineen Aholaidantiellä, sekä Sorastajantiellä toimiva SEAT-, Hyundai- ja monipuolinen vaihtoautokeskus, jossa toimii myös Volkswagen Direct Express- ja Hyundai-huoltokorjaamo. Puheluhinnat: 0207-alkuisiin yritysnumeroihin soitetut puhelut maksavat matkapuhelimesta 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min ja kiinteästä verkosta 8,35 snt/puh + 6,91 snt/min. Ulkomailta soitettaessa ko. ulkomaanpuhelumaksun. Hinnat sisältävät arvonlisäveron 24%.

Myyjät

Automyyjä
Ekman Vesa
Automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0207 751 573
044 7428 966
vesa.ekman@jklautotarvike.fi
SEAT-tuotevastaava
Hirvonen Jarno
SEAT-tuotevastaava
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0207 751 564
0440 180 678
jarno.hirvonen@jklautotarvike.fi
Hyundai-tuotevastaava
Immonen Jaakko
Hyundai-tuotevastaava
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0207 751 571
0443452000
jaakko.immonen@jklautotarvike.fi

Klinga Jiri
Vaihtoautomyyjä
0207 751 562
040 8609 031
jiri.klinga@jklautotarvike.fi
Automyyjä
Korppinen Juho
Automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0207 751 565
0408608965
juho.korppinen@jklautotarvike.fi

Mononen Timo
Vaihtoautomyyjä
0207 751 561
0500648826
timo.mononen@jklautotarvike.fi
Vaihtoautopäällikkö (vapaalla)
Nissinen Jussi
Vaihtoautopäällikkö (vapaalla)
Vaihtoautomyyjä
0207 751 572
0400 980 982
jussi.nissinen@jklautotarvike.fi

Pentikäinen Timo
Vaihtoautomyyjä
0207 751 563
040 7052 396
timo.pentikainen@jklautotarvike.fi
Automyyjä
Pulliainen Juri
Automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0207 751 566
040 6503 443
juri.pulliainen@jklautotarvike.fi
Myyntipäällikkö
Rajasärkkä Aimo
Myyntipäällikkö
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0207 751 546
0500 642 858
aimo.rajasarkka@jklautotarvike.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi