Jyväskylän Autotarvike Sorastajantie - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Jyväskylän Autotarvike Sorastajantie

Jyväskylän Autotarvike Sorastajantie
www.jklauto.fi
Sorastajantie 2
40320 JYVÄSKYLÄ
MA-PE klo 8:00-17:00 LA klo 11:00-15:00
Puh. 0207751560
info@jklauto.fi
Merkkiedustukset
Lisätiedot
Jyväskylän Autotarvike Oy:n edustamat automerkit ovat Volkswagen, Audi, SEAT ja Hyundai. Olemme Suomen vanhin VW-jälleenmyyjä, ja meillä on kaksi autoliiketoimipaikkaa Jyväskylässä. Täyden palvelun Volkswagen- ja Audi-autotalo myynti- ja huoltopalveluineen Aholaidantiellä, sekä Sorastajantiellä toimiva SEAT-, Hyundai- ja monipuolinen vaihtoautokeskus, jossa toimii myös Volkswagen Direct Express- ja Hyundai-huoltokorjaamo. Puheluhinnat: 0207-alkuisiin yritysnumeroihin soitetut puhelut maksavat matkapuhelimesta 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min ja kiinteästä verkosta 8,35 snt/puh + 6,91 snt/min. Ulkomailta soitettaessa ko. ulkomaanpuhelumaksun. Hinnat sisältävät arvonlisäveron 24%.

Myyjät

Automyyjä
Ekman Vesa
Automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0207 751 573
044 7428 966
vesa.ekman@jklautotarvike.fi
SEAT- ja CUPRA-tuotevastaava
Hirvonen Jarno
SEAT- ja CUPRA-tuotevastaava
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0207 751 564
0440 180 678
jarno.hirvonen@jklauto.fi

Klinga Jiri
Vaihtoautomyyjä
0207 751 562
040 8609 031
jiri.klinga@jklautotarvike.fi
Automyyjä
Korppinen Juho
Automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0207 751 565
0408608965
juho.korppinen@jklauto.fi
Hyundai-automyyjä
Kultalahti Eetu
Hyundai-automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0207 751 574
044 4914 494
eetu.kultalahti@jklauto.fi

Mononen Timo
Vaihtoautomyyjä
0207 751 561
0500648826
timo.mononen@jklautotarvike.fi
Vaihtoautopäällikkö (vapaalla)
Nissinen Jussi
Vaihtoautopäällikkö (vapaalla)
Vaihtoautomyyjä
0207 751 572
0400 980 982
jussi.nissinen@jklauto.fi

Pentikäinen Timo
Vaihtoautomyyjä
0207 751 563
040 7052 396
timo.pentikainen@jklautotarvike.fi
Automyyjä
Pulliainen Juri
Automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0207 751 566
040 6503 443
juri.pulliainen@jklautotarvike.fi
Myyntipäällikkö
Rajasärkkä Aimo
Myyntipäällikkö
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0207 751 546
0500 642 858
aimo.rajasarkka@jklauto.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi