Kamux Hämeenlinna - Autoliikkeet | Autotalli.com
Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Kamux Hämeenlinna

Kamux Hämeenlinna
https://www.kamux.fi/myymala
/kamux-hameenlinna?Outlet=H%
C3%A4meenlinna

Parolantie 66 A
13130 HÄMEENLINNA
ma-pe 10.00-18.00, la 10.00-14.00
Puh. 010 778 5500
Puhelun hinta. 8,35 snt/puh + 7,02 snt/min. Matkapuhelimesta: 8,28 snt/puh + 17,17 snt/min
info@kamux.fi
Lisätiedot
Kamuxilta saat edullisen Kamux Kaskon vain 375 eurolla! Me myös ostamme autoja! Tarjoa omaasi meille.

Myyjät

Myyntipäällikkö
Kiviniemi Ilari
Myyntipäällikkö
Vaihtoautomyyjä
050 304 4999
ilari.kiviniemi@kamux.fi
Automyynti
Paappanen Osku
Automyynti
Vaihtoautomyyjä
040-6744840
osku.paappanen@kamux.fi
Automyynti
Remes Pentti
Automyynti
Vaihtoautomyyjä
040-6744304
pentti.remes@kamux.fi
Automyyjä
Salonen Jari
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
040 504 0672
jari.salonen@kamux.fi
Automyyjä
Simpanen Antti
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
040 561 0941
antti.simpanen@kamux.fi
Automyynti
Tamminen Ari
Automyynti
Vaihtoautomyyjä
040-5703747
ari.tamminen@kamux.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi