Kamux Hämeenlinna - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Autotalli.com Yksi paikka, kaikki tavat autoilla

Autoliike

Kamux Hämeenlinna

Kamux Hämeenlinna
https://www.kamux.fi/myymala
/kamux-hameenlinna?Outlet=H%
C3%A4meenlinna

Parolantie 66 A
13130 HÄMEENLINNA
ma-pe 10.00-18.00, la 10.00-14.00
Puh. 010 778 5500
Puhelun hinta. 8,35 snt/puh + 7,02 snt/min. Matkapuhelimesta: 8,28 snt/puh + 17,17 snt/min
info@kamux.fi
Lisätiedot
Kamuxilta saat edullisen Kamux Kaskon vain 375 eurolla! Me myös ostamme autoja! Tarjoa omaasi meille.

Myyjät

Automyyjä
Karevaara Joona
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
040 674 4017
joona.karevaara@kamux.fi
Myyntipäällikkö
Kiviniemi Ilari
Myyntipäällikkö
Vaihtoautomyyjä
050 304 4999
ilari.kiviniemi@kamux.fi
Automyynti
Paappanen Osku
Automyynti
Vaihtoautomyyjä
040-6744840
osku.paappanen@kamux.fi
Automyyjä
Salonen Jari
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
040 504 0672
jari.salonen@kamux.fi
Automyyjä
Sievänen Jere
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
040 573 6609
jere.sievanen@kamux.fi
Automyyjä
Simpanen Antti
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
040 561 0941
antti.simpanen@kamux.fi
Automyynti
Tamminen Ari
Automyynti
Vaihtoautomyyjä
040 570 3747
ari.tamminen@kamux.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi