Käyttöauto Oy, Pori - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Käyttöauto Oy, Pori

Käyttöauto Oy, Pori
kayttoauto.fi
Korjuuntie 18
28360 Pori
ark. 9–18, la 10–15
Puh. +358 2 6307 345
pori@kayttoauto.fi
Uusien autojen myynti
Puh. +35826307300
Merkkiedustukset
Lisätiedot
Käyttöauto Pori on täyden palvelun merkkiliike. Meiltä löydät automyynnin, autohuollon, vauriokorjaamon ja varaosamyynnin palvelut. Edustamamme merkit: Audi, SEAT ja Volkswagen. Jos taas etsit vaihtoautoa, on runsaassa ja monipuolisessa tarkastettujen vaihtoautojen valikoimassa oiva yksilö kuhunkin tarpeeseen. Autoja arkeen ja unelmiin. Tervetuloa!

Myyjät

Automyyjä
Elo Antti
Automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0404552351
026307300
antti.elo@kayttoauto.fi
Automyyjä
Heinonen Mika
Automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0447955376
026307300
mika.heinonen@kayttoauto.fi
Automyyjä
Hietalahti Tuukka
Automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0404552167
026307300
tuukka.hietalahti@kayttoauto.fi
Automyyjä
Huhtaviita Jere
Automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
04577332352
026307300
jere.huhtaviita@kayttoauto.fi
Myyntipäällikkö
Malmi Harri
Myyntipäällikkö
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0505791778
026307300
harri.malmi@kayttoauto.fi
Myyntipäällikkö Hyötyautot
Ollikkala Sami
Myyntipäällikkö Hyötyautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0404552172
026307300
sami.ollikkala@kayttoauto.fi
Automyyjä
Vanhatalo Sami
Automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0404552168
026307300
sami.vanhatalo@kayttoauto.fi
Automyyjä
Vuorela Vili
Automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
04577331920
026307300
vili.vuorela@kayttoauto.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi