AutoPalin Pori - Autoliikkeet | Autotalli.com
Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

AutoPalin Pori

AutoPalin Pori
www.autopalin.fi
Itäkeskuksenkaari 1
28130 PORI
Puh. 0290098000
Fax. +3582-6251695
tapio.henttinen@palin.fi
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä (Nissan)
Apajasalo Juho
Automyyjä (Nissan)
Vaihtoautomyyjä
029 009 8038
044 706 1622
juho.apajasalo@autopalin.fi
Myyntijohtaja
Hokkanen Timo
Myyntijohtaja
Vaihtoautomyyjä
050 522 1033
timo.hokkanen@autopalin.fi
Vaihtoautopäällikkö
Kalliomaa Elias
Vaihtoautopäällikkö
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 725 1917
Elias.Kalliomaa@sok.fi
Volvo
Kiekkinen Aki
Volvo
Vaihtoautomyyjä
050 522 1020
aki.kiekkinen@autopalin.fi
Myyntipäällikkö
Lehtonen Rami
Myyntipäällikkö
Vaihtoautomyyjä
044 725 1612
rami.lehtonen@autopalin.fi
Peugeot, Opel
Lietepohja Heikki
Peugeot, Opel
Vaihtoautomyyjä
050 522 1038
heikki.lietepohja@autopalin.fi
Peugeot, Opel
Lindholm Pasi
Peugeot, Opel
Vaihtoautomyyjä
050 522 1036
pasi.lindholm@autopalin.fi
Nissan
Lähteenmäki Kai
Nissan
Vaihtoautomyyjä
044 725 1911
kai.lahteenmaki@autopalin.fi
Volvo
Markki Olli
Volvo
Vaihtoautomyyjä
050 522 1019
olli.markki@autopalin.fi
Nissan
Niemistö Nina
Nissan
Vaihtoautomyyjä
050 522 1024
nina.niemisto@autopalin.fi
Automyyjä (Volvo, Nissan)
Pere Hannu
Automyyjä (Volvo, Nissan)
Vaihtoautomyyjä
029 009 8031
044 702 1031
hannu.pere@autopalin.fi
Opel
Saarinen Juuso
Opel
Vaihtoautomyyjä
044 725 1918
juuso.saarinen@autopalin.fi
Myyntipäällikkö (Volvo, Nissan)
Söderdahl Sami
Myyntipäällikkö (Volvo, Nissan)
Vaihtoautomyyjä
029 009 8039
050 545 4416
sami.soderdahl@autopalin.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi