AutoPalin Pori - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

AutoPalin Pori

AutoPalin Pori
www.autopalin.fi
Itäkeskuksenkaari 1
28130 PORI
ma-pe 10-17
Puh. 0290098000
Fax. +3582-6251695
tapio.henttinen@palin.fi
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä (Nissan)
Apajasalo Juho
Automyyjä (Nissan)
Vaihtoautomyyjä
029 009 8038
044 706 1622
juho.apajasalo@autopalin.fi
Myyntijohtaja
Hokkanen Timo
Myyntijohtaja
Vaihtoautomyyjä
050 522 1033
timo.hokkanen@autopalin.fi
Automyyjä (Opel)
Järvinen Mikko
Automyyjä (Opel)
Vaihtoautomyyjä
040 353 1898
mikko.jarvinen@autopalin.fi
Vaihtoautopäällikkö
Kalliomaa Elias
Vaihtoautopäällikkö
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 725 1917
Elias.Kalliomaa@sok.fi
Volvo
Kiekkinen Aki
Volvo
Vaihtoautomyyjä
050 522 1020
aki.kiekkinen@autopalin.fi
Myyntipäällikkö
Lehtonen Rami
Myyntipäällikkö
Vaihtoautomyyjä
044 725 1612
rami.lehtonen@autopalin.fi
Nissan
Lähteenmäki Kai
Nissan
Vaihtoautomyyjä
044 725 1911
kai.lahteenmaki@autopalin.fi
Volvo
Markki Olli
Volvo
Vaihtoautomyyjä
050 522 1019
olli.markki@autopalin.fi
Automyyjä (Volvo, Nissan)
Pere Hannu
Automyyjä (Volvo, Nissan)
Vaihtoautomyyjä
029 009 8031
044 702 1031
hannu.pere@autopalin.fi
Myyntipäällikkö (Volvo, Nissan)
Söderdahl Sami
Myyntipäällikkö (Volvo, Nissan)
Vaihtoautomyyjä
029 009 8039
050 545 4416
sami.soderdahl@autopalin.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi