Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Tampereen AutoCenter Oy

Tampereen AutoCenter Oy
www.autocenter.fi
Taninkatu 12
33400 TAMPERE
Ajoneuvomyynti avoinna ark 9-18, la 10-15
Puh. 020 757 1111
Fax. 020 757 1119
myynti@autocenter.fi
Uusien autojen myynti
Puh. 020 757 1112
Merkkiedustukset

Myyjät


Frantsila Juha
Vaihtoautomyyjä
0401922250
juha.frantsila@autocenter.fi

Hinkkanen Toni
Vaihtoautomyyjä
0401922151
toni.hinkkanen@autocenter.fi
Ostot
Kalliomäki Eetu
Ostot
Vaihtoautomyyjä
0401922252
eetu.kalliomaki@autocenter.fi
Jaguar & Land Rover myynti
Muurasniemi Juhani
Jaguar & Land Rover myynti
Uusien autojen myyjä
0500622231
juhani.muurasniemi@autocenter.fi
Jaguar & Land Rover myynti
Oksa Juuso
Jaguar & Land Rover myynti
Uusien autojen myyjä
0401922251
juuso.oksa@autocenter.fi
Myyntijohtaja
Rosenlund Jakke
Myyntijohtaja
Uusien autojen myyjä
0400412299
jakke.rosenlund@autocenter.fi
Tuontiautomyynti
Taskinen Markus
Tuontiautomyynti
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0401922208
markus.taskinen@autocenter.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi