SCC - Sports Car Center Helsinki - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Kirjaudu sisään, jotta saat suosikkisi talteen. Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

SCC - Sports Car Center Helsinki

SCC - Sports Car Center Helsinki
www.scc.fi/
Mekaanikonkatu 31
00880 Helsinki
9:00-18:00
Puh. 0300472212
Fax. +358207580527
helsinki@scc.fi

Myyjät

Myyntivastaava
Airikka Anssi
Myyntivastaava
Vaihtoautomyyjä
040 632 9963
anssi-airikka@scc.fi
Automyyjä
Eklund Sami
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
040 920 8604
sami.eklund@scc.fi
Automyyjä
Laakkio Miikka
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
040 923 0199
miikka.laakkio@scc.fi
Automyyjä
Sulasalmi Jan-Mikael
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
0403588896
jan-mikael.sulasalmi@scc.fi
Automyyjä
Takkula Tomi
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
040 923 0109
tomi.takkula@scc.fi
Sammio

Autotalli.com kuuluu Alma Ajo -palveluihin