Autotalo Lohja Oy - Autoliikkeet | Autotalli.com
Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Autotalo Lohja Oy

Autotalo Lohja Oy
www.autotalolohja.fi/
Lehmijärventie 5
08500 LOHJA AS
Myynti: Ma-Pe 09-17, La 10-14 / Huolto: Ma-Pe 07.30-17
Puh. 0447213022
Fax. +358193327555
myynti@autotalolohja.fi
Uusien autojen myynti
Puh. 0447213022
Merkkiedustukset
Lisätiedot
Autotalo Lohja Oy on läntisellä Uudellamaalla toimiva Volkswageneita ja Seateja edustava täydenpalvelun perheyritys. Liikkeemme sijaitsee Turku-Helsinki moottoriten välittömässä läheisyydessä Lohjalla. Meillä on jatkuvasti vaihtuva laadukas vaihtoautovalikoima. Teemme yhteistyötä kaikkien suurimpien rahoituslaitosten kanssa, joten meiltä saat tarpeisiisi sopivan rahoituksen.

Myyjät


Joutsen Ilkka
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0409105374
ilkka.joutsen@autotalolohja.fi

Malmelin Jani
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0443327206
jani.malmelin@autotalolohja.fi
Myyntipäällikkö
Mattinen Juhani
Myyntipäällikkö
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0443327202
myynti@autotalolohja.fi

Moilanen Markus
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0440191555
markus.moilanen@autotalolohja.fi

Sepponen Juha
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0443327204
juha.sepponen@autotalolohja.fi

Toni Varelius
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0447213021
toni.varelius@autotalolohja.fi

Vilen Toni
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0443327205
toni.vilen@autotalolohja.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi