Autotalo Ripatti vaihtoautot - Lappeenranta | Autotalli.com
Vertailuun lisäämäsi autot löydät täältä. Voit näyttää tai piilottaa listan klikkaamalla Vertailu-linkkiä.

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Kirjaudu sisään, jotta saat suosikkisi talteen. Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Listasivu

Liikkeen Autotalo Ripatti vaihtoautot

Haullasi löytyi 60 vaihtoautoa 7900 48173

Autotalo Ripatti
Tyhjennä
Järjestä listaa:
Ikäisekseen erittäin siisti, Täydellinen huoltokirja, Lisätietoja: Jukka Outinen p.0505965212 tai ju...
7900
|
287000
km
|
2009
Tiedustelut ja tarjouspyynnöt Esa Kaplas 0504207894, esa.kaplas@sok.fi, Viimeisin huolto tehty kesäl...
8600
|
118000
km
|
2012
Yhteydenotot rauno.kiviranta@sok.fi tai 0400654683 , Huoltokirja, Vetokoukku, Kahdet renkaat,...
9400
|
99000
km
|
2017
Esa Kaplas 0504207894, Kahdet renkaat, ESC elekroninen ajonvakautusjärjestelmä, Manuaalinen ilmastoi...
9600
|
118000
km
|
2015
Yhteydenotot jouni.kemppi@sok.fi 0503706286, Viimeisin huolto tehty 22.1.2022/149tkm, Huoltokirja,...
11700
|
152000
km
|
2011
Yhteydenotot rauno.kiviranta@sok.fi tai 0400654683, ALV-vähennyskelpoinen, 1 omistaja,...
11900
|
57000
km
|
2017
Yhteydenotot jouni.kemppi@sok.fi 0503706286, Viimeisin huolto tehty 17.5 2022/60tkm, Huoltokirja,...
11900
|
60000
km
|
2017
YHTEYDENOTOT: Jyrki Kaljunen 0400630691 tai jyrki.kaljunen@sok.fi, Kahdet renkaat, Vähäpäästöinen,...
12900
|
42000
km
|
2019
Yhteydenotot jouni.kemppi@sok.fi 0503706286, Tehdastakuu voimassa 30.1.2023/100tkm asti, 1 omistaja,...
12900
|
53000
km
|
2020
Yhteydenotot rauno.kiviranta@sok.fi tai 0400654683, 1 omistaja, Huoltokirja, Vetokoukku kiinteä,...
13500
|
95000
km
|
2013
Yhteydenotot jouni.kemppi@sok.fi 0503706286, 1 omistaja, Huoltokirja, Juuri huollettu 10.10.2021/64t...
13900
|
64000
km
|
2018
Yhteydenotot Rauno Kiviranta 0400654683 rauno.kiviranta@sok.fi, 1 omistaja, Täydellinen huoltokirja,...
13900
|
72000
km
|
2018
Tiedustelut Esa Kaplas 0504207894 esa.kaplas@sok.fi, Ensimmäiseltä omistajalta, Autossa loistavat ti...
15800
|
31000
km
|
2016
Lisätiedot ja tiedustelut Mikko Papunen 0438245969 tai mikko.papunen@sok.fi, Täydellinen huoltokirja...
15900
|
118000
km
|
2018
Lisätiedot ja yhteydenotot Mari Talonpoika 0505273741 tai mari.talonpoika@sok.fi, 1 omistaja,...
15900
|
60000
km
|
2018
Yhteydenotot jouni.kemppi@sok.fi 0503706286, Viimeisin huolto tehty 22.7.2021/85tkm, Huoltokirja,...
16400
|
90000
km
|
2016
Lisätietoja: Jukka Outinen p.0505965212 tai jukka.outinen@sok.fi, Optiona Ässä-vaihtoautoturva 20tkm...
16400
|
73000
km
|
2015
Lisätiedot ja yhteydenotot Mari Talonpoika 0505273741 tai mari.talonpoika@sok.fi, 1 omistaja,...
16500
|
68000
km
|
2018
Lisätiedot ja yhteydenotot Mari Talonpoika 0505273741 tai mari.talonpoika@sok.fi,...
17400
|
49000
km
|
2019
Lisätiedot ja yhteydenotot Mari Talonpoika 0505273741 tai mari.talonpoika@sok.fi, Esittelyauto,...
18800
|
1000
km
|
2022
Sammio
Järjestä listaa:

Autotalli.com kuuluu Alma Ajo -palveluihin