Autotalo Laakkonen Oy, Kuopio

Autotalo Laakkonen Oy, Kuopio
www.laakkonen.fi
Leväsentie 33
70780 KUOPIO
ma-pe 9.00-18.00 ja la 10.00-15.00
Puh. 010 309 6000
Matkapuh. 010 309 6000
Fax. 010 309 6090
Uusien autojen myynti
Puh. 010 309 6900
Merkkiedustukset
Lisätiedot
Tervetuloa Kuopion Laakkoselle, Leväsentie 33.

Myyjät

Automyyjä Audi
Blom Jonne
Automyyjä Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6062
jonne.blom@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö vaihtoautot
Heikkinen Ilkka
Myyntipäällikkö vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6031
ilkka.heikkinen@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Hujanen Matti-Pekka
Vaihtoautomyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6047
matti-pekka.hujanen@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Hulanmäki Kari
Vaihtoautomyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6032
kari.hulanmaki@laakkonen.fi
Audi Myyntipäällikkö
Kröger Mikko
Audi Myyntipäällikkö
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6063
mikko.kroger@laakkonen.fi
Automyyjä Volkswagen henkilöautot
Kurki Sami
Automyyjä Volkswagen henkilöautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6041
sami.kurki@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Meklin Rami
Vaihtoautomyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6033
rami.meklin@laakkonen.fi
Automyyjä Volkswagen henkilö- ja hyötyautot
Pekkalin Antti-Ville
Automyyjä Volkswagen henkilö- ja hyötyautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6039
antti-ville.pekkalin@laakkonen.fi
Automyyjä Volkswagen henkilöautot
Penttinen Pasi
Automyyjä Volkswagen henkilöautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6044
pasi.penttinen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö Volkswagen henkilö- ja hyötyajoneuvot
Turunen Juha
Myyntipäällikkö Volkswagen henkilö- ja hyötyajoneuvot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6053
juha.turunen@laakkonen.fi
Automyyjä Audi
Vartiainen Petteri
Automyyjä Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6064
petteri.vartiainen@laakkonen.fi
Reittiohjeet
Mistä
Minne