Skoda Laakkonen Olari - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Autotalli.com Yksi paikka, kaikki tavat autoilla

Autoliike

Skoda Laakkonen Olari

Skoda Laakkonen Olari
Haltilanniitty 4
02200 Espoo
Puh. 010 214 8750
AM_Skodaolari@laakkonen.fi
Merkkiedustukset

Myyjät

Vaihtoautopäällikkö / vaihtoautot
Fagerroos Chris
Vaihtoautopäällikkö / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 8760
050 568 7380
chris.fagerroos@laakkonen.fi
Automyyjä
Fagerroos Jere
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 8770
046 920 9938
jere.fagerroos@laakkonen.fi
Yhteyspäällikkö / Skoda
Hirvonen Mika
Yhteyspäällikkö / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8758
050 555 1852
mika.hirvonen@laakkonen.fi
Automyyjä Skoda
Immonen Jenni
Automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8113
050 463 0838
jenni.immonen@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Johansson Ron
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 8759
050 470 0998
ron.johansson@laakkonen.fi
Automyyjä Skoda
Partti Henri
Automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8756
050 514 6171
henri.partti@laakkonen.fi
Automyyjä Skoda
Rättö Marko
Automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8755
050 373 4808
marko.ratto@laakkonen.fi
Automyyjä Skoda
Saarinen Tomi
Automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8751
041 436 1682
tomi.saarinen@laakkonen.fi
Automyyjä Skoda
Suojanen Petri
Automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8754
050 525 3863
petri.suojanen@laakkonen.fi
Automyyjä Skoda
Tammisalo Tytti
Automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8753
050 594 0141
tytti.tammisalo@laakkonen.fi
Automyyjä / Skoda
Temonen Topi
Automyyjä / Skoda
Uusien autojen myyjä
050 592 1554
topi.temonen@laakkonen.fi
Automyyjä Skoda
Toomela Steven
Automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8752
050 401 0742
steven.toomela@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi